chutkila more than +1000 chutkila

81) मिनीस्कर्ट

प्रेमी – हैन ! तिमीले यो मिनीस्कर्ट लगाएको देखेर घरमा बुवाले गाली गर्नु हुन्न ?                                                                                  प्रेमीका – अहँ ! गर्नु हुन्न तर आमाले चाँहि साह्रै गाली गर्नु हुन्छ ।                                                                                                        प्रेमी – बुवाले चाँहि केही नभन्ने अनि आमाले चाँही किन त्यती धेरै गाली गर्ने नि ?                                                                              प्रेमीका – आमा आफ्नो लुगा अरुले लगाको मनै पराउनु हुन्न ।

82) डेटिङ

एउटा आइमाई श्रीमानको मिल्ने साथीसँग डेटिङमा गई छन ।
फोनको घन्टी बज्छ ।
आइमाई : हजुर, हुन्छ ! बाइ
आइमाई आफ्नो प्रेमीलाई हेदै हास्छिन : मेरो श्रीमानले भन्नु भयो कि उहा तपाईंसँग गल्फ खेल्दै हुनुहुन्छ रे !

83) मुर्गा नम्वर ५

एक जान युवक आफ्नो प्रेमिकाको मोवाइलमा, आफ्नो नाम के लेखेर राखि छन भनेर हेर्नको लागि प्रेमिकाको मोवाइलमा डायल गर्छ । प्रेमिकाको मोवाइलमा लेखिएको थियो । “मुर्गा नम्वर ५” calling…………………

84) प्रश्नपत्र

अध्ययनका समयमा क्लासको फस्टबेन्चमा बस्नेहरू प्रश्नपत्र एकदमै गाह्रो आको हो, तर पनि ९५ त आउँछ ।                                        सेकेन्ड बेन्चर्स : हे, एउटा कोइसन त भ्याइएन हौ,                                                                                                                              थर्ड बेन्चर्स : स्योर पास भइन्छ                                                                                                                                                      फोर्थ बेन्चर्स : हे भगवान !! प्लिज हेल्प मि                                                                                                                                      लास्ट बेन्चर्स : गार्डचाहिँ साँच्चिकै सेक्सी हो यार, परीक्षाको ३ घन्टा समय बितेको पत्तै भएन।

85) Facebook Profile

यो जिन्दगी २ दिनको चोला,
मरेपछी FACEBOOK PROFILE के होला!!
स्वर्ग या नर्कमा INTERNET सुबिधा होला की नहोला?

86) दाँत र जिब्रो

एकपटक दाँत र जिब्रोको घमासान भनाभन परेछ |                                                                                                                      दाँतले रिसाऊँदै भनेछ, ‘धेरै रिस नउठा, नत्र तँ जाबोलाइ मैले एकपटक बेस्करी टोकीदिएँ भने दुइ टुक्रा हुन्छस |’                                जिब्रोले जवाफ फर्काएछ, ‘ओइ कोल्लाई धम्की दिएको? फेरी जानी जानी कसैको अगाडी चिप्लिएर केहि नराम्रो बोलिदिऊँला र ३२ वटै एकै तालमा झर्नु पर्ला |’

87) जवान केटि…

एकजना जवान केटिले उमेर पाकेको धनि बुडोसँग विहे गरेपछि पत्रकारले सोधेछन
पत्रकार : तपाईले उहाँमा के देख्नुभो विहे गर्नलाई ।
केटि : एउटा उहाँको इन्कम अर्को उहाँको दिन कम ।

88) प्रेमि र प्रेमिका

प्रेमि : तिमि बिहे पहि आफ्नोलागि छुट्टै घर त माग्दिनौ नि ?
प्रेमिका : अहँ म तेस्ति खाल्कि केटि होईन बरु तिम्रो आमा र बाबुलाई छुट्टै घर बनाईदेउन ।

89) दम्पतिको ५० औ वार्षिकोत्सव

कुनै दम्पति उनीहरुको विवाहको ५० औ वार्षिकोत्सव मनाउदै थिए, त्यसैक्रममा स्वास्नीले उनिहरुले पालिरहेको खसीलाई देखाउदै भनी: यसपाली हामी यही खसीलाई काटेर हाम्रो ५० औ वार्षिकोत्सव मनाउनु पर्छ।
लोग्ने: प्रिये मैले ५० वर्ष अघि गरेको गल्तीको सजाय किन यस खसीलाई दिन चाहान्छौ?

90) रथका दुई पांग्रा

पन्डित: शास्त्रमा लेखिएको छ कि श्रीमान र श्रीमती भनेका एकै रथका दुई पांग्रा हुन् | यदि यी मध्ये एक बिग्रियो भने रथ चल्दैन | यस बाट तिमीले के शिक्षा पायौ ?                                                                                                                                                                बुद्धि: मैले एस बाट के शिक्षा पाएँ भने, हामीले एउटा अतिरिक्त पांग्रा राखनु पर्छ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *